KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12409042
nr 1240 9042
Träsnitt
Hiroshige (efter), 1950-tal, 33x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:20:33
200 kr
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr